Co to jest pomoc drogowa i jak z niej korzystać? Kto tak naprawdę udziela pomocy na drogach?

Niezawodna pomoc drogowa z Warszawy

Firma działa na rynku motoryzacyjnym Świadczymy całodobową pomoc drogową na terenie Warszawy i okolic. Dysponujemy holowanie Warszawa samochodem o ładowności 3,5 tony, wyposażonym w wyciągarkę silnikową oraz system nawigacji, dzięki czemu szybko dojedziemy do klienta i nie zrobimy zbędnych kilometrów w trasie. Nasze usługi są rzetelne i bezpieczne. Na miejsce wypadku dojeżdżamy w szybkim czasie.

Holowanie w Warszawie
Holowanie Warszawa

Możemy również holować samochody za granicę (Europa) lub na terenie całego kraju.

Zapewniamy bezpieczeństwo holowanego pojazdu oraz niskie ceny za nasze usługi. Zachęcamy do współpracy firmy i osoby prywatne.

Pomoc w nagłych wypadkach drogowych dostępna jest 24/7!

Zachęcam do współpracy i zapraszam do skorzystania z usług świadczonych przez naszą firmę.

Dlaczego warto nas wybrać?

Przekonaj się, że nasza firma to najodpowiedniejszy wybór.

Firma istnieje od. Posiadamy bogate doświadczenie. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie. Zapewnimy profesjonalną opiekę nad Twoim pojazdem.

Oferujemy niskie ceny za nasze usługi. Zajrzyj do nas!!!

Mamy do dyspozycji wiele samochodów. Potrafimy poradzić sobie z większymi awariami.

Gdy jest to możliwe, naprawiamy samochody na drodze. Nasi kierowcy są mechanikami. Jeśli nie potrafią naprawić Twojego samochodu, wskażą Ci zaufany warsztat samochodowy.

Oferujemy miłą obsługę. Nie palimy w naszych samochodach.

Oferujemy specjalną ofertę od naszej firmy.

Możemy również holować samochody za granicę

Co możemy zrobić, aby Ci pomóc?

Minivany służą do transportu i przewozu samochodów osobowych w terenie

Transport rowerów, quadów, maszyn i innych ładunków

Dostarczanie paliwa

Wyciąganie samochodu z rowu

Pojazdy są otwierane w celu umożliwienia dostępu w nagłych wypadkach

Naprawa drobnych usterek na drodze

Holowanie pojazdów na przyczepie

Oferujemy usługi transportowe na terenie całych Stanów Zjednoczonych i Europy.

Cennik pomocy drogowej

Nasz pojazd wyposażony jest w mocną wyciągarkę, a także nawigację, dzięki której bez zbędnego dystansu dojedziemy do celu. Ceny naszych usług ustalane są indywidualnie w zależności od wagi i wielkości ładunku, a także długości trasy. Oferujemy konkurencyjne ceny na nasze usługi.

Nasza oferta to nie tylko holowanie pojazdów z kolizji, wypadków samochodowych, czy po wypadku. Dojeżdżamy na miejsce wypadku, aby w razie nagłej potrzeby pomóc naszym klientom uruchomić ich pojazd. Można się więc do nas zgłosić, gdy zabraknie paliwa, a pojazd znajdzie się w zaspie śnieżnej lub rowie i nie będzie można otworzyć drzwi samochodu. W każdej z tych sytuacji zapewniamy profesjonalną i szybką pomoc drogową. Dojeżdżamy we wskazane przez klienta miejsce na terenie Warszawy i okolic w ciągu 20 minut. Wykorzystujemy nawigację, aby sprawnie i szybko dotrzeć pod wskazany adres.

Nasza firma podejmuje się również transportu pojazdów, w tym samochodów terenowych minivanów, motocykli, quadów minivanów, a także maszyn rolniczych czy budowlanych. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi produktami, zachęcamy do kontaktu!

Jesteśmy dostępni przez całą dobę. Dysponujemy rzetelnym warsztatem samochodowym. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami.

Nie wahaj się i zadzwoń do nas w każdej chwili!

Dostępność

Dostępność i dostępność i

Klienci, którzy zdecydują się skorzystać z naszej pomocy, otrzymają swoje zlecenia o dowolnej porze. Jesteśmy dostępni przez wszystkie godziny dnia, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu żaden kierowca nie znajdzie się na ryzykownej drodze. Ocenimy sytuację i wyślemy pod wskazany adres wykwalifikowanych pracowników.

Dysponujemy nawigacją, dzięki której dotarcie do klienta zajmuje nam nie więcej niż 20 minut. Jest to niezwykle istotne zwłaszcza przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych, które stwarzają dodatkowe problemy dla osób uczestniczących w wypadkach na drodze.

Specjalnie zaprojektowany sprzęt

Specjalnie zaprojektowany sprzęt i wymagane kwalifikacje

Nasza firma wyposażona jest w aż dwie lawety o ładowności do 3,5 tony. Nasze pojazdy posiadają również sprawną wyciągarkę, co jest ich dodatkowym atutem. Jest to bardzo ważna cecha, szczególnie przy wydobywaniu pojazdów z rowów. Posiadamy również wszelkie uprawnienia i certyfikaty wymagane do wykonywania naszego zawodu. To również gwarancja większego bezpieczeństwa i większej precyzji.

Autopomoc to nie wszystko

Nasze usługi, choć skierowane są w szczególności do wszystkich kierowców zamieszkujących Warszawę i inne pobliskie miejscowości, nie ograniczają się jedynie do świadczenia pomocy drogowej. Nasza specjalistyczna flota pozwala nam na transport pojazdów na terenie całego kraju i Europy. Transport to fantastyczna usługa, która jest dostępna zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Wielu kierowców woli przewozić uszkodzone pojazdy lub sprowadzać używane samochody z zagranicy.

Autopomoc

Transportujemy nie tylko samochody osobowe i dostawcze. W naszych usługach holowniczych znajdują się również pojazdy o zupełnie innym charakterze. Do takich pojazdów należą rowery, quady, a nawet maszyny budowlane i rolnicze. W przypadku transportu ponadgabarytowego pojazdów ciężarowych lub osobowych powierzamy to zadanie firmie dysponującej większym sprzętem, z którą współpracujemy od kilku lat.